Субота, 27.04.2024
Все про рибу, Всё о рыбе, All about fish
Меню сайту
Tak.ru
BannerFans.com
Форма входу
Погода

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Категорії розділу
Методи лову [5]
Лов нехижої риби [14]
Лов хижої риби [11]
Лов морської риби [3]
Приманки [4]
Живі приманки [7]
Рослинні приманки [8]
Штучні приманки [13]
Прикорм [4]
Снасті [5]
Удилища [2]
Катушки [3]
Лєска [1]
Поплавки [1]
Грузила [1]
Поводки [2]
Вертлюжки, карабіни [1]
Гачки [2]
Соціальні мережі
Статистика
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Рибальство » Рослинні приманки

Перловка - насадка й підгодовування
Можна розпарити перлові зерна й у польових умовах. Побутовий термос заповнюють зерном на 1/4 його обєма й заливають окропом на 2/3 обєма. Термос щільно закривають і залишають у ньому зерна до півтори години, а після них висипають у поліетиленовий пакет і пересипають панірувальними сухарями сильно перетрушуючи. До гарячої перловки сухарі дуже добре прилипають і при ловлі відділяються і обпадаючі шматочками приманюють рибу.

Зберігають зерна в злегка промасленій ганчірочці або в пластиковій коробочці. Насаджують знову по декілька штук. Ловлять донкою й поплавковою вудкою ляща, сазана, плотву, червоноперку, густеру, уклейку й карася.

Перловка

Виїжджаючи на риболовлю, не варто обмежуватися одним видом насадки. Навіть якщо ви орієнтуєтеся всього на один вид риби, або у водоймі, як часто це буває на типово карасячих ставках, крім одного виду риби нічого іншого не водиться, краще брати із собою дві-три різні насадки. Особливо це допомагає при млявому клюванні, коли риба акуратно обсмоктуючи насадки, або долає дріб'язок або клювання протягом дня міняється. Спробуйте запропонувати рибі більшрізноманітне меню, приміром, перловку. Ця насадка також проста в готуванні, дуже міцно тримається на гачку й дозволяє позбутися від докучливої риб'ячої дрібноти.

Дві-три столові ложки крупи (отриманої із цієї кількості насадки вистачає на цілий день лову навіть при дуже інтенсивному клюванні) засипте в термос і залийте окропом. Через 45 хвилин злийте запарену крупу через друшляк, остудіть й покладіть в харчовий посуд. Пластиковий посуд, не призначений для гарячих продуктів, оскільки пластик для нехарчових цілей не підходять - у перловки може з'явитися дуже неприємний затхлий запах, що негативно позначиться на клюванні. Взагалі ж, насадка вже готова. Розпаренна перловка має ніжний, приємний запах з легким фруктовим відтінком, що добре приманює рибу. Його можна підсилити, додавши в термос при запарюванні або ложку квіткового меду, або порізане на шматки яблуко середнього розміру.

Не на всіх водоймах риба привчена до перловки й спочатку може здатися, що ця насадка неефективна. Положення легко виправити, додавши в підгодовування пару жмень перловки. Риба досить швидко розпробує її й почне інтенсивно клювати на цю насадку.

Перловка й бовтанка надають рибалкам найбільше поле для експериментів. Додаючи до них різні ароматизатори й активатори клювання, можна домогтися разючих результатів, оскільки обидві ці насадки охоче сприймають і передають найрізноманітніші запахи й відтінки смаку.

Категорія: Рослинні приманки | Додав: Marik (12.04.2011)
Переглядів: 1281 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Wmlink
BannerFans.com
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 113
Wmlink
BannerFans.com
Наші відвідувачі
Copyright MyCorp © 2024
Конструктор сайтів - uCoz