П`ятниця, 29.03.2024
Все про рибу, Всё о рыбе, All about fish
Меню сайту
Tak.ru
BannerFans.com
Форма входу
Погода

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Категорії розділу
Методи лову [5]
Лов нехижої риби [14]
Лов хижої риби [11]
Лов морської риби [3]
Приманки [4]
Живі приманки [7]
Рослинні приманки [8]
Штучні приманки [13]
Прикорм [4]
Снасті [5]
Удилища [2]
Катушки [3]
Лєска [1]
Поплавки [1]
Грузила [1]
Поводки [2]
Вертлюжки, карабіни [1]
Гачки [2]
Соціальні мережі
Статистика
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Рибальство » Рослинні приманки

Лов на зелень
Росте вона практично на всіх водоймищах із слабкою або помірною течією, на невеликій глибині, покриваючи підводні камені, палі мостів, старий коряжник. На слабкій течії вона завжди має темно-зелене забарвлення і достатньо груба, а тому зовсім не годиться для насадки. Використовувати краще всього ту, яка має яскраве забарвлення і тонкі волокна, росте така "зелень" на палях під мостами.

Лов плотви на "зелень", втім, як і будь-який інший спосіб, має свої особливості. По-перше, цю насадку плотва бере лише на тих водоймищах, де вона росте. По-друге, при лові на "зелень" не потрібна прикормка. По-третє, ця риболовля дуже рухома. Спочатку риболов шукає і вибирає місця, найбільш сприятливі і зручні для лову. Звичайно це ділянки поблизу мостів, нижче за бистрину і перекочування, в ямах з водовертю. Але пам'ятаєте, що там, де помітна велика кількість цієї самої "зелені" плотва клюватиме погано, їй і так корму вистачає. Слід спуститися вниз за течією і пробувати ловити там, де риба звикла харчуватися окремими, пропливаючими мимо, відірваними пасмами трави. Але як тільки на вибраному вами місці клювання слабшає або зовсім припиняється, не чекайте, переміщайтеся на інше місце і, вже якщо захотіли повернутися на це місце, то робіть це не раніше ніж через годину або дві. І по-четверте, ловити на "зелень" можна тільки на водоймищах, де є течія. У стоячих водоймищах риба на цю насадку практично не бере.

Снасті для лову плотви на "зелень" якихось особливих відмінностей не мають. Це 5-7-метрове легке вудилище, бажано жорстке і без пропускних кілець. Кільця не потрібні через невелику проводку. Основна волосінь діаметром 0,12-0,16 міліметра, повідець - 0,08-0,1 міліметра. Дуже тонкий повідець ставити не треба, оскільки на "зелень" може клюнути пристойна плотва, голавль або в'яз. Поплавець у вигляді переверненої краплі з тонкою антеною. Відвантажувати поплавець слід дрібними дробинками і розташовувати їх на волосіні рівномірно, щоб пучок водоростей пересувався у воді природніше.

Найбільше підходять гачки № 16-18 по міжнародній класифікації. Перед кожною риболовлею їх обов'язково слід підточувати, тому що клювання плотви на "зелень" дуже обережне і швидке, і підсічка повинна слідувати негайно.

Запас водоростей для насадки робиться безпосередньо на тому водоймищі, де ви зібралися рибалити. Зберігають "зелень" в банці або коробці з водою. Щоб начепити водорості на гачок необхідно висмикнути невелике пасмо завдовжки 10-15 сантиметрів і завтовшки 3-5 міліметра, потім зігнути навпіл і зробити в середині петлю у вигляді букви "В". В отвори петлі протягуємо гачок і затягуємо її. Довжина пасма повинна бути не більше 4-5 сантиметрів в довжину, зайві водорості обрізаємо ножицями. Жало гачка прикривати не потрібно, розпущене пасмо водоростей у воді сама маскує його.

Ловити на "зелень" слід в півводи або в декількох сантиметрах від дна. Лежачі на дні водорості виглядають неприродно.

Категорія: Рослинні приманки | Додав: Marik (12.04.2011)
Переглядів: 619 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Wmlink
BannerFans.com
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 113
Wmlink
BannerFans.com
Наші відвідувачі
Copyright MyCorp © 2024
Конструктор сайтів - uCoz