Четвер, 25.04.2024
Все про рибу, Всё о рыбе, All about fish
Меню сайту
Tak.ru
BannerFans.com
Форма входу
Погода

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Категорії розділу
Методи лову [5]
Лов нехижої риби [14]
Лов хижої риби [11]
Лов морської риби [3]
Приманки [4]
Живі приманки [7]
Рослинні приманки [8]
Штучні приманки [13]
Прикорм [4]
Снасті [5]
Удилища [2]
Катушки [3]
Лєска [1]
Поплавки [1]
Грузила [1]
Поводки [2]
Вертлюжки, карабіни [1]
Гачки [2]
Соціальні мережі
Статистика
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Рибальство » Лов нехижої риби

Риболовля коропа

Його забарвлення і форми не кидки. Вага даної риби велика, відомі випадки упіймання коропа до 50 кілограм і більш, при цьому його довжина, не перевищує 1 метра.

Короп ловиться практично цілий рік. Початок клювання припадає на ранню весну, після сходу льоду. Цей період отримав назву переднерестовій жор. У водоймах зі стоячою водою, короп виходить на мілководді, для пошуку корму після тривалого голодування.

Після нерестовий період, який триває приблизно близько двох тижнів, він не клює, так як в цей час дуже млявий. Після відпочинку з підвищенням температури води, починається клювання коропа, який триває все літо аж до глибокої осені. Пік його активності потрапляє на зорі. У період глибокої ночі великі екземпляри виходять для корму на мілину, він може бути дуже близько біля берега, час перебування близько трьох-чотирьох годин. З першими проблисками світла, він іде до свого житла, яке знаходиться у важкодоступному місці на досить великій глибині. Але після ситної ночі він не має наміру голодувати весь день, якщо вихід з ями знаходиться на глибині 5-6 м, то клювання може тривати і в світлий час доби. Тому лов коропа може тривати цілодобово. Але це не означає, що він буде ловитися без втоми.

Взимку коропа можна ловити тільки на зимувальних ямах. Хоча для нашого рибалки це поки тільки дивина, а не промисел.

На сьогоднішній день, ви не знайдете такого ж популярного виду хижої риби для лову якого винайдено стільки різних принад і придумано хитромудрих способів лову. Чверть від загальної кількості снастей припадає на цього прісноводного хижака.

Де ж він мешкає? Його улюбленими місцями є неглибокі затоки, ями виходять на мілину, а також коряжник, розташовані біля русла і струмки, що впадають у водойми.

Категорія: Лов нехижої риби | Додав: Marik (11.04.2011)
Переглядів: 916 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Wmlink
BannerFans.com
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 113
Wmlink
BannerFans.com
Наші відвідувачі
Copyright MyCorp © 2024
Конструктор сайтів - uCoz