Вівторок, 23.04.2024
Все про рибу, Всё о рыбе, All about fish
Меню сайту
Tak.ru
BannerFans.com
Форма входу
Погода

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Категорії розділу
Методи лову [5]
Лов нехижої риби [14]
Лов хижої риби [11]
Лов морської риби [3]
Приманки [4]
Живі приманки [7]
Рослинні приманки [8]
Штучні приманки [13]
Прикорм [4]
Снасті [5]
Удилища [2]
Катушки [3]
Лєска [1]
Поплавки [1]
Грузила [1]
Поводки [2]
Вертлюжки, карабіни [1]
Гачки [2]
Соціальні мережі
Статистика
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Рибальство » Лов нехижої риби

Ловля карася на резинку
Одним з важливих переваг резинки це можливість ловити карася на дальніх дистанціях в вітряну погоду. Зупинимося на основних моментах монтажу цієї снасті і деяких нюансах.

1. Тягарець резинки. З одного боку - чим більше, тим краще. Але виникає проблема закидання. Як рибалка здатний закинути важкий вантаж, саме з руки? Тут виникає питання техніки закидання, і ця техніка, набагато складніше, ніж закидання фідером або спінінгом. Вага тягарця приблизно 300гр.

2. Сама резинка - амортизатор. Стандартна довжина 10-20 м. Якщо врахувати, що розтягується резинка в 5 разів, то дальність закидання на 10 метрах резинки, повинна бути близько 50 м. Резинка кріпитися до тягарця через метровий відрізок товстої жилки. В якості перехідних вузлів, краще використовувати великі рибальські вертлюжки із застібками.

3. Ділянка жилки з повідцями і гачками. Кріпитися до гумового амортизатора через вертлюжки. Кількість гачків - 5. Відстань між повідцями, більше двох довжин довжини повідця. Далі до цієї ділянки кріпитися основна жилка, яка йде на берег. Розмір гачків, для карася № 10, за міжнародною класифікацією.

4. І ось тепер, питання про нюанси. Між повідцями на жилці надягають звичайні фідерні годівниці (спіральні пружини), без вантажу і найменші. У годівниці - прикормка. Для лову карася це безпрограшний варіант.

Тепер про тактику лову карася на резинку(гумку). Закидання вантажу(тягарця) з резинкою, на максимальну відстань. Край резинки повинен залишатися на березі. До розтягнутої резинки пристібаємо вставку з повідцями. Наживляємо гачки. Для лову карася на резинку наживки можуть бути різними - черв'як, перловка, опариш, хліб, мотиль.

У годівниці забивається прикормка. І вся снасть йде у воду. Має сенс кілька раз довести снасть до упору, витрусити прикормку і знову витягнути. Таким чином створити інтенсивно підгодовану зону. І тільки після цього, переходити безпосередньо до лову.
Край жилки заводитися в проріз дерев'яного прутка, встановленого вертикально на березі.

Клювання фіксується за допомогою сигналізатора, встановленого на жилці. Це може бути дзвіночок, шматочок плоскої гуми з прорізом і т.д. Фіксатори клювання повинні показувати рух жилки вперед або назад. Після підсічки жилка витягується, риба знімається, оновлюється наживка і снасть, під дією резинки йде у воду.

Якщо дистанція лову велика, то вантаж не закидається, а завозитися на човні. Має сенс прикріпити до вантажу контрольну товсту жилку. Що б вантаж не витягати з води за гумовий амортизатор, а саме за контрольну жилку. В процесі лову товсту жилку відводять убік.

джерело: http://on-fishing.com
Категорія: Лов нехижої риби | Додав: Marik (09.04.2012)
Переглядів: 3205 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Wmlink
BannerFans.com
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 113
Wmlink
BannerFans.com
Наші відвідувачі
Copyright MyCorp © 2024
Конструктор сайтів - uCoz