П`ятниця, 19.04.2024
Все про рибу, Всё о рыбе, All about fish
Меню сайту
Tak.ru
BannerFans.com
Форма входу
Погода

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Категорії розділу
Методи лову [5]
Лов нехижої риби [14]
Лов хижої риби [11]
Лов морської риби [3]
Приманки [4]
Живі приманки [7]
Рослинні приманки [8]
Штучні приманки [13]
Прикорм [4]
Снасті [5]
Удилища [2]
Катушки [3]
Лєска [1]
Поплавки [1]
Грузила [1]
Поводки [2]
Вертлюжки, карабіни [1]
Гачки [2]
Соціальні мережі
Статистика
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Рибальство » Лов нехижої риби

Ловля форелі весною і влітку
В цей час краще всього ловити форель на воблер проти течії. При цьому необхідно зробити так, щоб воблер йшов саме по дну водойми, тоді буде більше шансів виловити рибу, так як вона хапає тільки донні приманки, практично не піднімаючись на поверхню води. Воблер необхідно взяти середній, приблизно 5 сантиметрів і на мінімальній швидкості проводити його проти течії. Так буде більше шансів впіймати форель. Можна заводити воблери під затоплені колоди і корчі, ведучи його вздовж предмета.
Після того як вода спадає і нагрівається, можна ловити форель і за течією. Для цього необхідно проводити воблер за течією, іноді підсмикуючи його проти течії, тим самим зображуючи ослаблену рибу, яка намагається плисти вгору по водоймі. Швидкість проведення воблера необхідно дотримуватися також мінімальну.
Дуже часто у весняні місяці форель живиться жабами, яких несе за течією річки. Тому дуже вдалою приманкою вважається муляж жаби, на який форель клює особливо добре. У всіх вище наведених способах лову форелі необхідно ретельно дотримуватися швидкісного режиму переміщення воблера. Він повинен бути максимально рівномірним, навіть в той момент, коли ви вже збираєтеся його витягнути.
В літній час для лову форелі необхідно вибирати затінені, прохолодні місця. Зазвичай для цього найкраще підходять водойми, зарослі водоростями, але в яких є течії. Закидаючи приманку безпосередньо в рослинність, ви швидше можете розраховувати на вилов щуки, ніж форелі. Тому кидати приманку потрібно на кордоні рослинності і течії. Так буде більше шансів впіймати рибу. На відміну від весняного часу, коли ловити можна практично весь світловий день, в літній час будь-яка риба ловиться найкраще тільки в години ранкових та вечірніх зорек.
У літній час також можна ловити форель вже не тільки стоячи на березі, а й заходячи у воду. Так ви дезорієнтируєте рибу і стаєте для неї менш видимим. При цьому природно не можна шуміти і постійно переміщатися в воді. Місця проживання форелі практично неможливо обловлювати блешнею, так як зазвичай дерева нависають над самою річкою, створюючи якийсь коридор, тому описані способи є максимально підходящими для лову цього виду риби.

джерело: http://on-fishing.com
Категорія: Лов нехижої риби | Додав: Marik (09.04.2012)
Переглядів: 2220 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Wmlink
BannerFans.com
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 113
Wmlink
BannerFans.com
Наші відвідувачі
Copyright MyCorp © 2024
Конструктор сайтів - uCoz