Вівторок, 16.04.2024
Все про рибу, Всё о рыбе, All about fish
Меню сайту
Tak.ru
BannerFans.com
Форма входу
Погода

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Категорії розділу
Методи лову [5]
Лов нехижої риби [14]
Лов хижої риби [11]
Лов морської риби [3]
Приманки [4]
Живі приманки [7]
Рослинні приманки [8]
Штучні приманки [13]
Прикорм [4]
Снасті [5]
Удилища [2]
Катушки [3]
Лєска [1]
Поплавки [1]
Грузила [1]
Поводки [2]
Вертлюжки, карабіни [1]
Гачки [2]
Соціальні мережі
Статистика
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Рибальство » Лов хижої риби

Лов Окуня

1. Основний секрет успіху - активний пошук і швидкі переміщення. Коли ти упевнений в снасті, ти повинен вірити, що ЯКЩО ОКУНЬ Є - ВІН КЛЮНЕ! звідси вивід - якщо після трьох-п'яти закидіві немає клювань -міняй місце, чим активніше ти шукаєш - тим швидше знайдеш.


2. Окунь сидить в траві і ти його знайшов. І після якоїсь к-сті спійманих риб клювання припиняються... чому? Є думка, що окунь підтягується до човна. Ну ось такий він цікавий риб. А підтягнувшись - вже не клює. Звідси вивід - не варто доводити приманку до самого човна.

3. багато хто успішно ловить на плоту. Мононитка лише на дуже капризного окуня.

4. Міні-джиг прекрасно ловить в траві. Він менше чіпляється за траву... можна сміливо кидати туди, куди кружлялку страшно кинути. 5. Сіпання! На рівномірну сходинку набагато гірше, ніж на проводку з сіпаннями приманки.

5. Сіпання! На рівномірну сходинку набагато гірше, ніж на проводку з сіпаннями приманки. Сіпання робляться кінчиком спінінга. В міру різкі... ну звичайні... сантиметрів по 20... і рівномірна підмотка в середньому темпі.

6. Колір. Вже багато хто говорить, що колір значення не має, вірніше має, але другорядне, що важливіше не колір, а просто яскравість (що провокують або імітують).

7. І міні-воблер теж з сіпаннями!

8. До питання про підтягування риби до човна. Багато хто дає місцю відпочити півгодинки, а потім успішно продовжують ловити окуня.


9. Якщо в річці окунь живе осіло, здійснюючи лише вилазки на полювання, то в озерах і водосховищах він постійно пересувається по водоймищу.

10. У жарі середні окуні люблять стояти в тіні кущів і дерев, що нахилилися до води. Вони взагалі люблять укриття на що вказує їх смугасте забарвлення. При подібній стійці вони завжди мляві і не схильні до активних дій. Проте їх можна легко зловити і на мормишку і на блешню, але при такій активності шанси в мормишечника будуть набагато вищі. Млява риба - локальна ділянка. У заболочених водоймищах окунь може стояти де завгодно, але хто ловить там часто на блешню,завжди відзначить, що більшість клювань доводитися все-таки на місці декілька віддалені від твані і інших чагарників. Швидше за все окунь не дуже дарує мулистий грунт, болото не для нього, там швидше за все попадеться зловити щуку. Це ніскільки не означає, що серед вікон водних трав немає окуня. Є і немало, але все одно набагато більша кількість знаходитиметься осторонь, ближче до свіжішою воді.

11. Класичні блешні, що коливаються, в цілому викликають у окуня менший інтерес, чим блешні обертаються. Одним з головних провокуючих чинників в лові цього хижака є високочастотні коливання, які характерні перш за все для «вертушок» і деяких воблеров. «Колебалки» ж працюють більше в області низьких частот. Спроби зменшити розмір блешні, що коливається, як правило, не дають збільшення числа окуневих клювань.

12. Думка: великий окунь завжди невідривно слідує за зграєю мальків (ми говоримо про мале водоймище з рослинністю) і, за дуже рідким виключенням, завжди зграєю. Навіть якщо водоймище під постійним натиском, ті, що залишилися збиваються в стаїки по 5-10 особин.Головне це виявити зграю малька.Крупняк завжди стоїть по обидві сторони від неї в 10-15м під берегом.Але це зовсім не означає, що він буде відразу по черзі хапати блешню або твістер.

Категорія: Лов хижої риби | Додав: Marik (11.04.2011)
Переглядів: 1266 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Wmlink
BannerFans.com
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 113
Wmlink
BannerFans.com
Наші відвідувачі
Copyright MyCorp © 2024
Конструктор сайтів - uCoz