Субота, 20.04.2024
Все про рибу, Всё о рыбе, All about fish
Меню сайту
Tak.ru
BannerFans.com
Форма входу
Погода

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Категорії розділу
Методи лову [5]
Лов нехижої риби [14]
Лов хижої риби [11]
Лов морської риби [3]
Приманки [4]
Живі приманки [7]
Рослинні приманки [8]
Штучні приманки [13]
Прикорм [4]
Снасті [5]
Удилища [2]
Катушки [3]
Лєска [1]
Поплавки [1]
Грузила [1]
Поводки [2]
Вертлюжки, карабіни [1]
Гачки [2]
Соціальні мережі
Статистика
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Рибальство » Лов хижої риби

Ловля щуки навесні
Після нересту вже через 3-4 дні, щука починає клювати. Щука - це та риба, яка є дуже не обережною, а ще й після зими це виявляється ще більше. Вона може попастися як на воблер або блешню, так і на вертушку. Давайте розглянемо на що, все таки, краще ловити щуку навесні.

Як уже говорилося, щука не дуже жвава ранньою весною, тому до лову щуки на спінінг навесні потрібно підходити дуже ретельно і акуратно. Не потрібно брати з собою на ставок або річку жорсткі вудилища і великі приманки, для нас відмінно підійдуть палиці довжиною в 2.5 - 3 метри з кастингом в 5-20 грам і легкі воблера 5-7 см. Так само варто вибрати м'який поводок для повільної проводки.

Зауважте, цю стратегію приманок варто використовувати тільки в період відразу після нересту. Тут не дуже я радив би Вам брати з собою багато вертушок і блешень. Це саме той час, коли нашого хижака можна сміливо назвати гурманом

Далі цікавіше. Пройде 2-3 тижні після нересту і тут уже нашу стратегію треба б змінити. У щуки починається серйозний жор, так що м'які приманки і спінінги нам явно не підійдуть. Дивимося на своє барахло з минулого року і знаходимо там хороші, міцні вудилища. На рахунок приманок тут вже точно не скажеш, так як щука не дуже розбірлива. Потрібно грати з приманками. Підійдуть і блешні і вертушки, і воблера і джиги, так що дивіться вже по водоймі, погоді. Може саме така невизначеність і приваблює рибалок для весняної риболовлі на щуку?

Куди закидати свою наживку. Знову ж потрібно дивитися по водоймі. Маленька щука, до 1 кг, зазвичай стоїть в траві або біля неї. Коли пригріє сонце, може вийти погрітися. Так що можна пробувати сміливо кидати вздовж берега. Великий хижак може знаходиться на глибині, так що варто відпустити пару метрів жилки.

джерело: http://on-fishing.com
Категорія: Лов хижої риби | Додав: Marik (09.04.2012)
Переглядів: 3016 | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Wmlink
BannerFans.com
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 113
Wmlink
BannerFans.com
Наші відвідувачі
Copyright MyCorp © 2024
Конструктор сайтів - uCoz