Вівторок, 23.04.2024
Все про рибу, Всё о рыбе, All about fish
Меню сайту
Tak.ru
BannerFans.com
Форма входу
Погода

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Категорії розділу
Прісна риба [32]
Морська Риба [23]
Акваріумна риба [23]
Кулінарія [30]
Рибальство [87]
Соціальні мережі
Статистика
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Прісна риба

Йорж

Для нересту йорж збирається у великі табуни, які досить великі й у період нагулу. Ікру відкладає кількома порціями. Діаметр ікринок близько 1 мм. Великі самки можуть відкла­дати до 200 тис. ікринок. їх інкубація відбувається біля дна. Довжина ембріонів, які виходять з оболонки ікринок, близь­ко 4 мм. Більшу частину часу ембріони лежать на дні, зрідка піднімаючись у товщу води, щоб потім плавно опус­титись на дно. Через місяць ембріони перетворюються на мальків, довжина яких становить близько 15 мм. їм властивий потайний спосіб життя. У табуни мальки не збираються і найбільшу активність виявляють у присмеркові години. Дуже бурхливо  реагують  на  зовнішні  подразники,  як показали спостереження в акваріумах, мальки можуть навіть виска­кувати з води. Так само поводяться й дорослі особини.

Йорж звичайний, як свідчать акваріумісти, відганяє всіх риб від корму доти, поки не наїсться сам. Проте окуня із своєї кормової ділянки він не відганяє. Можливо, цим можна пояснити, що у місцях, багатих на йоржів, ніякі інші риби, крім окунів, не зустрічаються.

У річках із швидкою течією та чистим піщаним дном трапляється йорж-носар, йорж смугастий живе тільки в ба­сейні Дунаю. Всі йоржі великих розмірів не досягають.

Категорія: Прісна риба | Додав: Marik (10.04.2011)
Переглядів: 1536 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 3.0/1
Всього коментарів: 1
1 Риболов 666  
0
http://rybolovlya.in.ua/

Ім`я *:
Email *:
Код *:
Wmlink
BannerFans.com
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 113
Wmlink
BannerFans.com
Наші відвідувачі
Copyright MyCorp © 2024
Конструктор сайтів - uCoz