П`ятниця, 29.03.2024
Все про рибу, Всё о рыбе, All about fish
Меню сайту
Tak.ru
BannerFans.com
Форма входу
Погода

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Категорії розділу
Прісна риба [32]
Морська Риба [23]
Акваріумна риба [23]
Кулінарія [30]
Рибальство [87]
Соціальні мережі
Статистика
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Прісна риба

Гірчак

Тіло гірчака сріблясте, спина із зеленуватим відтінком. Від середини тіла до хвоста тягнеться, поступово звужуючись, синювата смужка. Плавці прозорі. У верхній частині райдуж­ної оболонки ока є яскраво-оранжева пляма. Краї лусок укриті дрібними чорними цятками. Під час нересту забарвлення самців стає яскравішим. Спина набирає зеленувато-бурого кольору, на зябрових кришках і на боках, а також на грудях та череві з’являються рожеві плями, ніжний відтінок цього ж кольору поширюється по всьому тілу риби. Смужки на боках стають синіми з металевим блиском, анальний та спинний плавці – яскраво-червоними. На рилі та перед очима з’яв­ляються бородавочки.

Самки мають блідіше забарвлення. У них ззаду анального отвору   виростає   особлива   червоно-оранжева   трубочка – яйцеклад. Він може досягати довжини хвостового плавця. У звичайний період яйцеклад має вигляд коротенької тру­бочки з чорним гачком.

Самка, у якої дозріла ікра, вводить яйцеклад в один із сифонів молюска, відкладає в нього ікру, а самець тут же запліднює її. При температурі близько 20° десь через три тижні з ікри виходять мальки. Якщо у водоймі двостулкових молюсків не буде, то гірчак не розмножуватиметься. Він може добре жити і в акваріумах. Але потомство дає тільки тоді, коли в цьому акваріумі утримуються й двостулкові молюски.

Категорія: Прісна риба | Додав: Marik (11.04.2011)
Переглядів: 2132 | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Wmlink
BannerFans.com
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 113
Wmlink
BannerFans.com
Наші відвідувачі
Copyright MyCorp © 2024
Конструктор сайтів - uCoz