Субота, 20.04.2024
Все про рибу, Всё о рыбе, All about fish
Меню сайту
Tak.ru
BannerFans.com
Форма входу
Погода

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Соціальні мережі
Статистика
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2011 » Листопад » 4 » Зимова риболовля
11:16
Зимова риболовля

В середині зими, коли в воді снижується вміст кисню, при ловлі риби найбільш доступними методами, наприклад з прикормлених лунок поплавцевою вудкою або мормишкою з мотильом, нерідко виникають проблемні випадки, пов'язані з тим, що риба під лункою явно є, але не бере зовсім.

Часто особливо весною, коли піде тала вода, ловля таким способом ведеться або в піводи, або із під самого льоду, тобто там, куда риба змістилась в пошуках корму і кисню, а на дні в цей час риби може зовсім небути. Цих мобільних рибаків називають "чертєжниками", поскільки вони ловлять на "чортика", а рух руки, при цьому нагадує кропітку роботу художника.

Що стосується самої приманки, то зрозуміло, що "чортик" вельми широке, включає в себе цілий клас вельми ефективних зимових приманок, взагалі примінюємих без якоїсь наживки, не допускаючих посадку на крючки штучних елементів - кембриків, бусинок, та. ін., хоч це і не обов'язково. "Чортики" бувають великі і маленькі, продовгуваті або почти круглі, пофарбовані в колір металу, вольфрамові свинцеві - вибір того чи іншого типу приманки по великій частині визначається сезонними умовами ловлі в конкретном водоймищі, технікою "гри" самого риболова, а також об'єктом ловлі.

Наприклад , ляща, котрого держиться на великій глибині, резонно ловити достатньо крупними "чортиками", граючи приманкою з малою амплітудою і частотою, дуже повільно піднімаючи її в товщині води. Добрий результат при ловлі ляща дає установка на лісу приблизно двох "чортиків" - граючи, вони разом випромінюють в воді більш широкий спектр коливань і швидко приваблюють рибу. Крім того, така збірка швидше досягає потрібного горизонта, ловлі, весь час дозволяючи в найденій зграї риби як би підтримувати кормовий "ажіотаж".

У окуня, наоборот, характер зовсім інший: він може проковтнути приманку любого розміру - все залежить від активності полосатого хижака і його розміру. При охоті на окуней, особливо крупних і неповоротких "горбачів", помічано, що їх чаще всього вводять в спокусу короткі, почти круглі приманки, граючі на одному місці, без підйому, але з високою частотою.

Переглядів: 680 | Додав: Marik | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Wmlink
BannerFans.com
Календар
«  Листопад 2011  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 113
Wmlink
BannerFans.com
Наші відвідувачі
Copyright MyCorp © 2024
Конструктор сайтів - uCoz