Вівторок, 23.04.2024
Все про рибу, Всё о рыбе, All about fish
Меню сайту
Tak.ru
BannerFans.com
Форма входу
Погода

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Соціальні мережі
Статистика
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2011 » Квітень » 16 » Рибацькі снасті – в ціні
03:38
Рибацькі снасті – в ціні
Продавці відзначають: з відкриттям сезону попит на рибацькі снасті значно зріс. Причому розкуповують не лише традиційні вудки та садки, а й активно розбирають усілякі хитромудрі приманки зі специфічними запахами
Для Галини Мокрої із села Чапаєвки, що на Золотоніщині, ось уже більше десяти років риболовля – найкращий спосіб відпочинку та незамінне джерело позитивної енергії.
– Ловити рибу ходжу практично щодня. Ось і вчора лишень за півтори години виудила п’ятнадцять карасиків. Взагалі ж рибалити почала за рекомендацією лікаря. Мала серйозні проблеми з печінкою, та ще й рівень цукру в крові був підвищений. Ось тоді, після ретельного обстеження, медики й запевнили, мовляв, риболовля – то єдине, що допоможе покращити здоров’я. Я спробувала, а нині це найулюбленіша справа та основне хобі, – розповідає жінка. – Узагалі ж, якщо добре клює, то за дві-три години можна виловити й по п’ятдесят карасиків. Бували часи, коли на вудку вдавалося вполювати й більше восьми кілограмів риби. Як багацько наловлю, то й сусідів завжди пригощаю. До речі, за це вони на Восьме березня подарували вудку дальнього закиду. Хоча насправді для мене не так важливо наловити багато риби, як просто отримати заряд енергії та покращити настрій.
Галина Іванівна – рибалка із серйозним підходом. Тому жінка навіть веде спеціальний щоденник, де відзначає результати своїх полювань. Каже, що торік за сезон зловила більш як три тисячі рибин.
– Часом, бувало, як браконьєрка, розставляла сіті. Навіть на «телевізори» – це такі собі снасті, метри два завдовжки – рибу ловила. За такий промисел від інспекції отримала наганяй, проте, нічого, обійшлося, – сміється жінка. – Щороку дещо підкуповую із снастей, найперше – то певне волосінь та гачки. Для цього навмисне їду до Черкас на базар чи на оптову базу. Звісно, останнім часом ціни на подібні речі дещо зросли, проте коли захоплення приносить таке задоволення, вартість – далеко не головне.
Продавець рибацьких снастей з Драбова Володимир Мішков розповідає, що останнім часом попит на його крам значно зріс.
– Як відкрився сезон, то рибалки й дійсно акти-візувалися, – відзначає пан Володимир. – Вибір же реманенту в нас і справді непоганий, є все – від гачків, поплавків та волосіні до вудочок, спінігів та садків. Ціни теж помірні й порівняно з минулим роком практично не зросли. Ось та ж таки вудка коштує від сорока гривень, садки – від двадцяти. Тож, хто й справді захоплюється рибалкою, може без особливого збитку для кишені придбати усе необхідне.
Зростання попиту на рибацький реманент відзначає й продавець із Центрального ринку Віктор Зоря.
– Поки сезон – доти й маємо виторг та прибуток. Нині купують все – від вудок до човнів. Ціни на снасті, звісно, різняться, зрештою все залежить від якості та виробника. Приміром, доволі непоганий спінінг можна придбати вже за сімдесят гривень. Дешевші варіанти й узагалі не варто розглядати, бо, найімовірніше, перша риболовля із таким реманентом стане для нього останньою. Найдорожчі ж коштують по 250 гривень, проте у фірмових магазинах можна знайти й за усі п’ятсот, – пояснює чоловік. – Щодо садків, то тут ціни теж різняться. Найдешевші, із пластиковими кільцями й такою ж сіткою, обійдуться  7-8 гривень. Значно якісніші та й традиційніші – металеві садки. Проте часом, для ловлі в гумових човнах, дехто з рибалок побоюється купувати такі снасті, адже дріт може випадково пошкодити човен.
Ціна ж на подібний крам коливається від 30 до 80 гривень – все залежатиме від розміру.
– Загалом, кожен рибалка подібні речі підбирає під себе, адже ті самі садки бувають усілякої форми, виготов-ляються із різних матеріалів. Є навіть для спеціальної ловлі в човнах, які сягають кількох метрів у глибину, – веде далі пан Віктор. – Ціна на гачки теж коливається. Приміром, набір якісних коштуватиме 5-8 гривень. Поштучно гачки можна купити від 10 копійок до 3 гривень. Зрештою, остаточна вартість залежатиме від навантаження, яке він може витримати. Так само, як і ціна на волосінь. До речі, при виборі останньої, зазвичай, спрацьовує стереотип: чим грубіша, тим надійніша, проте таке правило поширю-ється далеко не на всіх виробників. Загалом вартість волосіні коливається від 2 до 15 гривень.
Чималий попит серед рибалок, за словами Віктора Олексійовича, мають і так звані атрактанти.
– Тобто спеціальні сипучі чи рідинні приманки, які мають специфічний запах і приваблюють той чи інший вид риби. Ціна на такі речі – від восьми гривень за упаковку. Як правило, купують для карася та коропа, це ж в наших краях найпоширеніша риба, – відзначає чоловік. – Певне, одним із найдорожчих видів рибацького реманенту є човни. Доволі якісні одномісні із ПВХ коштуватимуть від тисячі двохсот гривень. Двохмісні – від тисячі сімсот, а ті, що розраховані на трьох осіб, коштуватимуть від двох тисяч п’ятсот гривень.

Світлана ЛАЗОРЕНКО
Переглядів: 3990 | Додав: Marik | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
1 flesh  
0
Підскажіть, будь ласка,скільки може вартувати сітка довжиною 50м та висотою 1.5м. клітка 3см. з капронової ниртки.. ручна робота.. буду вдячний!

Ім`я *:
Email *:
Код *:
Wmlink
BannerFans.com
Календар
«  Квітень 2011  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 113
Wmlink
BannerFans.com
Наші відвідувачі
Copyright MyCorp © 2024
Конструктор сайтів - uCoz