П`ятниця, 26.04.2024
Все про рибу, Всё о рыбе, All about fish
Меню сайту
Tak.ru
BannerFans.com
Форма входу
Погода

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Соціальні мережі
Статистика
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2012 » Квітень » 9 » Ловля спінінгом на болоті
18:17
Ловля спінінгом на болоті
До кінця літа, коли багато водойм заростають травою, для успішного лову досвідчені рибалки використовують мікроджігери. З їх застосуванням добре ловляться окуні та хитрі щуки, які не відразу ковтають наживку, а деякий час тримають її в зубах.
Ловля серед хащів трави - ​​складне заняття, що вимагає наявність в рибалки «залізних» нервів.

В якості приманки при ловлі серед трави краще всього використовувати блешню або вертушку. Інші класи приманок підходять тільки для лову в чистій воді. У загальному випадку, для водойм з різною густиною трави краще всього використовувати мікроджигові приманки.

У водоймах, де практично вся його поверхня покрита травою, найкраще застосовувати мікроджигові приманки на офсетних гачках. Це дозволять виконати підводку і уникнути зацепу за траву.
Для лову стайного окуня жало гачка не ховається в тіло приманки. Найбільш зручними у використанні є гачки жало яких направлено всередину загину.

Для водойм, порослою травою «вікнами», можливе застосування будь-якого виду джигерів. Можливо застосування джиг-головки з одним гачком. Для випадків, коли «вікна» чистої води знаходяться далеко-відкриті гачки не варто застосовувати. За допомогою офсетника можливо уникнути зацепів за рослини і траву. Для оперативного пошуку при лові на мікро джиг з офсетником зручно обловлювати всі водні «віконця», які зустрічаються на шляху приманки.
У водоймах, порослих травою під водою, полюють різні види хижаків. Найпростіша проводка для лову в таких умовах - обведення острова мікроджигом з усіх сторін. Конструкція мікроджигера складається з джиг-головки або одинарного гачка і маленького вухастика. Така конструкція найменше збирає трави.
Для водойми, порослого лататтям і кубушки при лові на окуня застосовують різні варіанти мікроджигера.
Для лову щуки приманка повинна бути в 20-30 см від кромки води.
Обведення здійснюю навколо латаття нерівномірним підведенням.
Для одиночної трави (тростини) використовують також нерівномірну проводку. Для неактивного хижака краще використовувати легкий вантаж і плавні рухи підводки.
Для водойм, на яких можна зустріти стінку очерету чи тростини, що ростуть на різних грунтах, застосовують ступеневу підводку мікроджига.
Для таких водойм виправдане застосування офсетного гачка. Залежно від рівня підводки вибирається і маса вантажу.

Використання мікроджигової приманки на офсетнику або джиг-головки дозволить рибалці уникнути прикрощів при лові риби в "болоті" і збільшити її улов.

джерело: http://on-fishing.com
Переглядів: 1555 | Додав: Marik | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Wmlink
BannerFans.com
Календар
«  Квітень 2012  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 113
Wmlink
BannerFans.com
Наші відвідувачі
Copyright MyCorp © 2024
Конструктор сайтів - uCoz